ul. Św. Jana 32     16 677 00 79       Pn - Pt: 08:00 - 18:00
  
        ul. Św. Jana 32     16 677 00 79       Pn - Pt: 08:00 - 18:00
  

Dziękujemy za wsparcie i informacje jak można pomóc

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie sprawą i słowa poparcia w obronie lekarza Włodzimierza Bodnara i jego potencjalnego ukarania przez Okręgową Izbę Lekarską w Krakowie. Nasz ostatni apel dotarł do ponad ćwierć miliona osób! Jednocześnie pojawiło się wiele komentarzy i pytań, w jaki sposób można realnie pomóc. Poniżej prezentujemy jeden ze sposobów, jednocześnie każda forma, która wychodzi poza poparciem w mediach społecznościowych, jak zainteresowanie lokalnych mediów, czy znajomych jest równie dobra.

Ten rok jest rokiem wyborczym, przez co politycy są bardziej otwarci na nas, na społeczeństwo. Zachęcamy tym samym do zainteresowania lokalnych biur poselskich, posłów i senatorów tą sprawą. Osób, na których Państwo głosowali. Czyli przesyłanie jednakowo listów, interpelacji, maili oraz organizowanie spotkań, by z Państwem porozmawiali. Pacjentami, których oczekują zmian. Także, by spotkali się z nami, odwiedzili naszą przychodnię, naszych pacjentów. Zaproponowane 5 punktów zmian w Izbach Lekarskich wymagają inicjatywy ustawodawczej, czyli posłów i senatorów, którzy taki projekt by poparli, zainicjowali i następnie wprowadzili. 

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy na naszej stronie wzór takiego pisma. Jednak każda forma, napisana własnymi słowami jest mile widziana. Kropla drąży skałę. Ćwierć miliona, do których zdołaliśmy dotrzeć, na pewno jest w stanie to zrobić. W poprzednim poście znajduje się tysiące komentarzy, wiele opisujących słowa oburzenia, a także dramatyczne historie z czasów pandemii. Wiele osób straciło bliskich w ostatnich 3 latach lub nadal cierpi z powodu powikłań. Teraz jest okazja coś w tej sprawie zrobić, w końcu to rok naszego wyboru.

POBIERZ WZÓR PISMA

Related Posts

Il negozio online di steroidi https://italiafarmaci24.com/ fornisce una piattaforma conveniente per l'acquisto di farmaci che migliorano le prestazioni fisiche.

Wenn Sie hochwertige steroide kaufen bei der besten Online Apotheke, sollten Sie AnabolikaLegal aufsuchen und keine Kompromisse eingehen!

Przychodnia Optima w Przemyślu